Silnie zabrudzone powierzchnie 5kg Profi Plus 1szt

Producent: Kod produktu: 2279
Nasza cena:47,97
Dostępność:Dostępny (wysyłka do 5 dni)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Skoncentrowany preparat do mycia silnie zanieczyszczonych powierzchni o dużych właściwościach myjących ogólnego stosowania. Ułatwia rozwiązanie wielu problemów z zakresu utrzymania czystości przez zastosowanie jednego środka. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia pochodzące od tłuszczów naturalnych i mineralnych. Znajdzie swoje zastosowanie na klatkach schodowych, podłogach, ścianach itp. Ulega biodegradacji. Przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:
Preparat należy przed użyciem rozcieńczyć wodą w zależności od intensywności zanieczyszczenia. Roztwór użytkowy nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić pod działaniem środka na 1 do 3 minut, nie dopuścić do wyschnięcia. Następnie czyścić przy użyciu szczotki lub mopa. Po oczyszczeniu spłukać czystą wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

Cena dotyczy 1 szt. 5 kg

Wszystkie produkty z linii PROFI PLUS są biodegradowalne zgodnie z normami ISO 9001 i 14001 oraz AQAP 2110.

* Przed użyciem proszę dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

* Przedstawione zdjęcia są poglądowe i aktualne towary moga się różnić kolorem lub wyglądem opakowania, zachowując wszystkie opisane parametry.   

Opakowania DEAL

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży opakowań jednorazowych w Polsce.
Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja folii, wyrobów foliowych oraz opakowań dla handlu, przemysłu, gastronomii, artykułów do użytku w gospodarstwach domowych oraz chemii gospodarczej.

Dodaj swoją opinię

(5/5)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, szczegóły w "polityce cookies"

Zamknij