Słomki biodegradowalne PLA 15cm 500szt

Producent: Kod produktu: 2181
Nasza cena:22,48
Dostępność:Dostępny (wysyłka do 5 dni)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słomki do napojów biodegradowalne, kompostowalne z mączki kukurydzianej PLA   
Słomki proste czarne przeznaczone są do drinków i napojów oraz shake.
 
  • długość słomki: 150 mm
  • średnica słomki: Ø 8 mm
Cena dotyczy opakowania 500 szt. słomek

PLA oznacza „kwas polimlekowy” i jest biodegradowalnym tworzywem sztucznym pochodzącym ze skrobi kukurydzianej, otrzymuje się go z odnawialnych surowców naturalnych takich jak np: mączka kukurydziana.
Ten materiał stanowi fantastyczną alternatywę dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych, których rozłożenie może zająć wiele setek lat. 
PLA ulega biodegradacji, rozkłada się na materię organiczną: CO2 i wodę, które mogą zasilać ziemię, aby wyhodować więcej roślin, tym samym zamykając cykl życia. 
PLA najczęściej stosowana w opakowaniach do żywności ma stosunkowo niską temperaturę topnienia, co oznacza, że ​​nadaje się tylko do pakowania zimnych potraw i napojów. Oznacza to również, że do produkcji potrzeba mniej energii, co czyni ją jeszcze bardziej przyjazną dla środowiska. * Przedstawione zdjęcia są poglądowe i aktualne towary mogą się różnić kolorem lub wyglądem opakowania, zachowując wszystkie opisane parametry.   

Opakowania DEAL

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży opakowań jednorazowych w Polsce.
Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja folii, wyrobów foliowych oraz opakowań dla handlu, przemysłu, gastronomii, artykułów do użytku w gospodarstwach domowych oraz chemii gospodarczej.

Dodaj swoją opinię

(5/5)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, szczegóły w "polityce cookies"

Zamknij